Privātuma Politika

Euroma2015.org – privātuma politika

Pie Euroma2015.org, pieejams no https://www.euroma2015.org/, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikas dokumentā ir apkopoti informācijas veidi, ko Euroma2015.org vāc un reģistrē, un kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu konfidencialitātes politiku, sazinieties ar mums.

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz mūsu darbībām tiešsaistē un ir spēkā mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ar kuru viņi dalās un/vai kuru apkopo Euroma2015.org. Šī politika nav piemērojama informācijai, kas apkopota bezsaistē vai citos kanālos, kas nav šī tīmekļa vietne.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Mūsu apkopotā informācija

Personas informācija, ko jums lūdz sniegt, un iemesli, kāpēc jums to lūdz sniegt, tiks jums izskaidroti brīdī, kad mēs lūgsim jums sniegt savu personas informāciju.

Ja sazināties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, ko varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, ko jūs varat izvēlēties sniegt.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp, lai:

  • Nodrošināt, uzturēt un uzturēt mūsu tīmekļa vietni.
  • Uzlabot, personalizēt un paplašināt mūsu tīmekļa vietni.
  • Izprast un analizēt, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni.
  • Izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti.
  • Sazināties ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas nolūkos, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju saistībā ar tīmekļa vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.
  • Sūtīt jums e-pasta vēstules
  • Krāpšanas atklāšanai un novēršanai

Žurnāla faili

Euroma2015.org ievēro standarta procedūru, izmantojot žurnālu failus. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad viņi apmeklē tīmekļa vietnes. To dara visi hostinga uzņēmumi, un tā ir daļa no hostinga pakalpojumu analītikas. Žurnālu datnēs apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izvades lapas un, iespējams, klikšķu skaitu.

Tie nav saistīti ar informāciju, kas ļauj identificēt personu. Šīs informācijas mērķis ir analizēt tendences, pārvaldīt vietni, izsekot lietotāju pārvietošanos vietnē un vākt demogrāfisko informāciju.

Sīkdatnes un tīmekļa bāksignāli

Tāpat kā jebkura cita tīmekļa vietne, Euroma2015.org izmanto “sīkfailus”. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences un tīmekļa vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļūst vai kuras apmeklē. Šī informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāja pārlūkprogrammas veidu un/vai citu informāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas par sīkfailiem, izlasiet mūsu Sīkfailu politiku

Reklāmas partneru privātuma politika.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, JavaScript vai tīmekļa bākas, kas tiek izmantotas attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas parādās Euroma2015.org, kas tiek nosūtītas tieši uz lietotāja pārlūkprogrammu. Šādā gadījumā tie automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu savu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās tīmekļa vietnēs.

Ņemiet vērā, ka Euroma2015.org nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, ko izmanto trešo pušu reklāmdevēji.

Trešo pušu privātuma politika

Euroma2015.org konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tāpēc, lai iegūtu sīkāku informāciju, iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām. Tā var ietvert to praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas individuālās pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, to var atrast attiecīgo pārlūkprogrammu tīmekļa vietnēs.

SSL vai TLS šifrēšana

Šajā vietnē drošības apsvērumu dēļ un konfidenciāla satura, piemēram, jūsu kā vietnes operatora mums nosūtīto pieprasījumu, pārsūtīšanas aizsardzībai tiek izmantota SSL vai TLS šifrēšana. Šifrētu savienojumu var atpazīt jūsu pārlūkprogrammas adreses rindā, kad tā mainās no “http://” uz “https://” un pārlūkprogrammas adrešu joslā tiek parādīta bloķēšanas ikona.

Ja ir aktivizēta SSL vai TLS šifrēšana, datus, ko mums pārsūtāt, trešās personas nevar nolasīt.

Informācija, bloķēšana, dzēšana

Saskaņā ar likumu jums ir tiesības jebkurā laikā bez maksas saņemt informāciju par visiem jūsu personas datiem, kas tiek glabāti, kā arī par to izcelsmi, saņēmēju un apstrādes mērķi. Jums ir arī tiesības šos datus labot, bloķēt vai dzēst. Ja jums ir papildu jautājumi par personas datiem, jūs jebkurā laikā varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu juridiskajā paziņojumā norādīto adresi.